Jesteśmy zwykłymi ludźmi. mamy rodziny, przyjaciół, pracujemy, studiujemy. Nie rzadko się śmiejemy, ale też doświadczamy trudnych momentów. To co sprawia, że w tej zwykłości jesteśmy niezwykli to realna relacja z żywym Bogiem, którego spotkaliśmy na swojej drodze. Wtedy to, co kiedyś było skomplikowane, stało się proste, to co dawało nam radość okazało być jej substytutem, a to co nazywaliśmy miłością, stało się jej karykaturą.

A to wszystko za sprawą Osoby, o której słyszeliśmy już setki razy; o której czytaliśmy w książkach, którą oglądaliśmy w telewizji, i której podobizny można znaleźć niemalże wszędzie. Jezus dał się poznać każdemu z nas, i to zaważyło na całym naszym życiu. Bo jak poradzić sobie z wiadomością, iż Ktoś oddaje za Ciebie życie? Nie tylko nie oczekuje niczego w zamian (w sumie nie jesteś w stanie niczego Mu dać, gdyż wszystko pochodzi od Niego), ale przede wszystkim uważa, że jesteś tego wart, że jesteś wart tego, by sam Syn Boży za Ciebie umarł!

Staramy się zrozumieć tą szaloną Miłość, poznać co ona zmienia w naszym życiu, do czego nas może doprowadzić. Jeśli masz ochotę razem z nami uczestniczyć w tej niesamowitej przygodzie z Bogiem zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego Kościoła. Kto wie, może i Ty staniesz się Bożym szaleńcem!